BabySmart Hybak paaukštinimo kėdutė

BabySmart HYBAK skirta 2,5-6m. vaikams, kurie jau išaugo standartinę maitinimo kėdutę ir nori savarankiškai bei patogiai sėdėti prie bendro stalo ar kitų paviršių, reikalaujančių paaukštinimo vaiko patogumui.

Smulkiau


66,07 € (228,14 Lt)

Naujos kartos, unikalia CoosheeTM technologija pagaminta kėdutė –perversmas paaukštinimo kėdučių rinkoje! Skirta 2,5-6m. vaikams (gali pradėti naudotis ir dvimečiai, jei savarankiškai moka atsisėsti ant kėdės), kurie jau išaugo standartinę maitinimo kėdutę ir nori savarankiškai bei patogiai sėdėti prie bendro stalo ar kitų paviršių, reikalaujančių paaukštinimo vaiko patogumui. Modelis - BabySmart HYBAK.

Produkto savybės
- Nereikalauja ir neturi jokių diržų dirželių papildomam tvirtinimui (unikaliai suformuota minkšta, neslystanti, briaunuota  putos struktūra puikiai sukimba prie bet kokio medinio, plastikinio, odinio paviršiaus)
- 100% atspari slydimui, nealergiška, be latekso, lengvai plaunama muilu ir vandeniu, neperšlampanti
- Itin patogi ir komfortiška sėdėti, minkšta, bet tuo pačiu tvirta (HYBAK modelis išsiskiria aukštesne nugarėle);
- Neturi apribojimų aukščiui, todėl tinkama bet kokiems paviršiams, reikalaujantiems paaukštinimo vaiko patogumui
- Galima naudoti ant kėdžių ir ant grindų, tiek lauke, tiek ir viduje. Nuo šiol Jums nereiks pergyventi  vaikui atsisėdus ant šaltesnių grindų ar asfalto. Beje, tai puiki priemonė ir vaiko žaidimams!
- Paprasta nešiotis su savimi, turi patogų transportavimo krepšį su rankenomis;
- O svarbiausia – vaikas savarankiškai gali ją kilnotis, pasidėti ant kėdės ar nuimti, užlipti bei nulipti. Mažyliai,  mėgstantys viską daryti „aš pats“, šią kėdutę pamils iš kart!
- Rekomenduojama 2-6 m. vaikams
- 1,9 kg svorio.

Netinkama naudoti važiuojant automobiliu, prausiantis vonioje.


Teikiama 5 metų  garantija. Pagaminta JAV.

Apdovanojimai

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € | 0,00 Lt
Viso 0,00 € | 0,00 Lt

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Reklama